Kavos pupelės KAVA96°C, Nr.17, 500 g, Gvatemala. Skonis: saldus, riešutinis.

Kavos pupelės KAVA96°C, Nr.17, 500 g, Gvatemala

Skrudintos arabikos kavos pupelės iš Gvatemalos.
Kodėl kavos? #17 Kava mielai prisitaiko prie kiekvieno skonio, nuotaikos ir įpročių, virsdama puikiais įvairiais gėrimais. Kokios kavos norėtumėte šiandien? Juodos? Baltos? Cappuccino? Latte? Caffe mocha? Americano? O gal esate ištikimas puodeliui espresso? Galime tęsti pasiūlymų sąrašą.
500 g

Kiekis

Skonis: saldus, riešutinis
Aromatas: gėlių, citrusinis
Rūgštumas: ryškus
Skrudinimas: vidutinis
Kavos pupelės: 100% Arabika Gvatemala SHB

Maždaug 98% Gvatemalos kavos auga kitų medžių pavėsyje. Ir tai yra būtina sąlyga. Vietinis kraštovaizdis ir klimatas neleidžia auginti kavos plantacijose, kaip Brazilijoje. Manoma, kad kavą į Gvatemalą atsivežė vienuoliai 1700-ųjų viduryje. Tačiau jie atsivežė ne auginimui - tai buvo dekoratyvinis augalas jėzuitų vienuolyne Compaña de Jesús. Gerokai vėliau, 1860-aisiais atvykus imigrantams iš Europos, kuriuos Gvatemalos vyriausybė paskatino steigti plantacijas, prasidėjo kavos auginimo plėtra. Gvatemaloje yra aštuoni kavos regionai, kuriuose yra idealios sąlygos kavai auginti. Kavos plantacijos pagrinde yra 1600–2000 metrų aukštyje virš jūros lygio. Išskirtinis vietinės kavos bruožas – sodrus aromatas su subtiliomis dūmų natomis, kurį taip mėgsta gėrimo žinovai visame pasaulyje. Gvatemalos kava yra puiki natūrali Arabika.

Nepaisant santykinai mažo dydžio, Gvatemalos kavos gamybos regionai pasižymi išskirtinėmis unikaliomis savybėmis, kurioms pirmiausia daro įtaką pupelių veislės ir mikroklimatas. Sunkiai ištariamas regionas HUEHUETENANGO (angliškai vadinamas kaip „Way-way-ten-an-go“) yra bene garsiausias regionas, kuriame yra aukščiausios plantacijos šalyje, siekiančios 2000 metrų.
Priklausomai nuo jūsų asmeninių pageidavimų, patariame Gvatemalos kavą virti Cezve, Espresso aparate, French Press kavinuke, geizerio kavos virimo aparate arba Chemex (smėlio laikrodžio formos stikliniame inde su filtru).

Gvatemala SHB – kavos rūgštumas yra truputi aukštesnis už vidutinį. Malonus šokoladinis skonis su stipriai išreikštu aštrumu bei dideliu rūgštumu, jau nuo pirmo gurkšnio atrasite ryškų šokolado skonį su prieskonių ir vaisių užuominomis. Gėrimas stiprus, tirštas  su ilgai išliekančiu švelniu poskoniu.

Kavos pupelių kilmės šalis: Gvatemala

Šioms kavos pupelėms rekomenduojame naudoti:

kavos_ikoneles-02.pngkavos_ikoneles-01.pngkavos_ikoneles-03.pngkavos_ikoneles-06.pngkavos_ikoneles-04.pngkavos_ikoneles-05.png

Priklausomai nuo naudojamo kavos paruošimo įrenginio, pupeles sumalkite atitinkamai:

labai smulkiai maltos pupelės: kavos paruošimui turkiškame ibrike;
 smulkiai maltos pupelės: espresso kavai;
 vidutiniškai maltos pupelės: kavos paruošimui su AeroPress, filtriniam užpylimui, užpylimui puodelyje;
 stambiai maltos pupelės: kavos paruošimui su French Press.

Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

84305000

Charakteristikos

Kavos regionas
Gvatemala
Svoris
500 g
Kavos ypatybė
Su kofeinu
Kavos rūšys
Arabika
Tipas
Kavos pupelės

Jums taip pat gali patikti

kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Susiję straipsniai

Atsiliepimai

Apibendrinimas

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą